KONST / Litografier / Litografier 14003020
nr 1400 3020
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Litografier, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerade, 200-upplaga, yttermått inklusive ram: 33x46 - 46x63 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
måndag 31 maj 2021
kl 20:11:11